İhsaniye Mahallesi, Fatih Cd. 13/e, 16000 Nilüfer/Bursa
0224 247 10 90 - 0532 456 71 36

LCD TV TAMİRCİSİ

Lcd tv tamircisi markası ve modeli fark etmeden lcd tv tamiri yapıyoruz. Alanında uzman servis personellerimiz ile kısa sürede garantili onarım gerçekleştirilmektedir. En uygun fiyata lcd tv tamir işlemleri tarafımızca yapılmaktadır. Lcd tv elektronik kart tamiri ses ve görüntü problemleri giderilmektedir.

Lcd smart tv akıllı tv özellikli televizyonların yedek parça tedariği orijinal olarak yapılmaktadır. Bursa Lcd tv tamir servisimizden işinde usta Lcd tv tamircisi talebinde bulunabilirsiniz.

Bursa Lcd Tv Tamircisi Yerinde Tamir Seçeneği

Lcd model televizyonunuzu servise göndermek istemiyor olabilirsiniz. Tvdeki sıkıntı yerinde servis imkanı ile giderilebilir. Gözünüzün önünde arıza tespit edilir. Arızalı parça değişimi yapılır. Rahatlıkla tv yi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Lcd televizyonlarda oluşan arızaları aynı gün kesin sonuç 1 yıl garantili olarak çözüyoruz. En iyi televizyon tamir ustalarımız ile televizyondaki elektronik kartların tamiratı ve değişimi yapılmaktadır.

Lcd tv servis aracımızda televizyonunuz için gerekli tüm parçalar bulunmaktadır. Fakat arızalı kartlar tamir edildiğinde daha düşük tv tamir fiyatı çıkarmaktadır. Bu gibi bir durumda servisimizde 1 gün içinde sorun giderilerek tv adresinize bırakılır ve kurulumu yapılır.

Tv de ses var görüntü yok yada görüntü bulanıklığı sorunları kırılmış yada darbe almış lcd tv paneli değişimi ve tamiri tarafımızca yapılmaktadır.

Lcd Tv Servisi Lcd tv Panel fiyatları Lcd Televizyon Tamircileri Lcd Televizyon Hastanesi