İhsaniye Mahallesi, Fatih Cd. 13/e, 16000 Nilüfer/Bursa
0224 247 10 90 - 0532 456 71 36

LED TV SERVİSİ

Led tv servisi arızalı led TV’lerinizin en kısa sürede onarım yaparak adresinize ücretsiz olarak gönderiyoruz. Led tv tamircisi arayışlarınıza kurumsal çözümler sunan şirketimiz orijinal yedek parça kullanmaktadır.Yapılan kaliteli işçilik ile yapmış olduğu tv tamir işlerini garantili olarak gerçekleştirmektedir.

Led tv arızalarını aynı Gün Çözüyoruz..

Led Tv Servisi Led Tamiri ve Panel Değişimi

Led TV’lerde sıklıkla gözlemlenen led aydınlatma ışıklarının arızalanması yada ledleri besleyen güç kaynağının arızalanması ile bu tvler arıza yapabilmektedir

Led Tv Panel ( Ekranın Kırılması )

Ekran kırılması durumunda Televizyonun paneli değiştirilmektedir. Tamiri mümkün değildir.

Led Tv Tamir Fiyatları ?

Tamir fiyatları arızalı parçaya ve yapılan işçiliğe göre değişim göstermektedir.

Fiyatlandırma yapılabilmesi için firmamızdan servis destek talebinde bulunmanız ve tv modelini tarafımıza belirtmeniz durumunda aynı gün led tv tamiri fiyatı tarafınıza sunulmaktadır.

Led Tv Servisinde Seçiminiz Biz Olalım ! Birebir Orijinal parça kullanıyoruz. Tamir işlemlerine 1 ile 2 yıl arasında değişen süre ile garanti sunuyoruz. Adresinizden Ücretsiz Cihaz alımı yapıyoruz. Aynı gün Servis İmkanlarımızdan yararlandırıyoruz. MARKA MODEL FARK ETMEDEN TELEVİZYON TAMİRİ YAPIYORUZ..

Marka ve modeli ne olursa olsun arızalı tv konusunda bizden yeterli desteği alabilirsiniz. Mobil servis araçlarımız ile kısa sürede yerinde televizyon tamiri imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Yerinde tv tamiri hizmetimiz yoğunluğa göre değişim gösterebilir. Bu nedenle firmamızı arayarak teyit ettirmenizde yarar vardır.

LED TV TAMİR SERVİSİ GARANTİLİ LED TV TAMİR SERVİSLERİ YETKİLİ LED TV TAMİRCİSİ LED TELEVİZYON TAMİRİ YAPANLAR LED TELEVİZYON TAMİRCİSİ

LED TV SERVİS
.