İhsaniye Mahallesi, Fatih Cd. 13/e, 16000 Nilüfer/Bursa
0224 247 10 90 - 0532 456 71 36

LED TV TAMİRİ

Led tv tamiri Bursa televizyon tamircisi deneyimli tv hastanesi olarak uzman kadromuz özel tamir tekniklerimiz ile yerinde ve serviste onarım gerçekleştiriyoruz.

Sıvı temaslı led tv tamiri led tv kasa tamiri gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Elektronik kart tamiri led tv anakart değişimi ve bu işlemlerin fiyatlarını televizyonunuzun marka ve model bilgileri ile tarafımıza göndermeniz durumunda fiyatlandırma yapılarak sizlere dönüş yapılır.

Led tv panel fiyatları gibi konularda en uygun fiyatı ve en hızlı tamir servis hizmetini bizlerden alacağınıza emin olabilirsiniz. Bursa Led Tv Tamiri Servisi 0224 247 10 90 - 0532 456 71 36 Marka ve model fark etmeksizin adresinizde televizyon tamiri yapıyoruz. Deneyimli televizyon tamiri ustası ve uygun fiyat kampanyamızdan yararlanın. Arızalı tvlerin onarımı ayrıca tv kumandası hoparlör ve anakart teminini servisimizden yapabilirsiniz.

Bursa led tv hastanesi ev iş yeri ve dinlenme alanlarında sıklıkla kullandığımız televizyonlar zamanla arızalanabiliyor. Led tv arzaları genellikle panel içindeki led aydınlatma sistemlerinin patlaması yada devre kaybı güç ünitesi elektronik kart arızası gibi sorunlardan meydana gelmektedir. Led şerit değişimi servisimizde uygun fiyatlara yapılmaktadır. Ses var görüntü yok sorunu genel olrak led aydınlatma sisteminde olan arızalardan kaynaklanmaktadır.

Led tv led değişimi servisi Ekrana bir ışık tutun görüntü var ise panel sağlamdır. Panelin arkasında bulunan led lambalar tek tek yada şerit olrak değiştirilebilir. Firmamız led değişimini orijinal olrak gerçekleştirmektedir.

Led tv tamirinde arızalanan led aydınlatma sistemi ileride tekrarlama yapabilir. Bu nedenle en mantıklı yol panel içindeki tüm led aydınlatma sistemini yenileme olmalıdır. Led aydınlatma değişimi 1 yıl garantili olarak yapılmaktadır.

Led tv led tamiri Led tv Aydınlatması